Політика

Просили допомогти, але не віддавали цілі регіони: у Зеленського пояснили співпрацю з олігархами

0

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів деталі про звернення владної команди до олігархів по допомогу в боротьбі з коронавірусом, повідомляє 24 канал. Він запевнив, що це ніяк не означає, що представникам крупного бізнесу віддали на відкуп цілі регіони.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Ми просили у бізнесу допомоги, ця ситуація аналогічна 2014 року, коли усі допомагали одне одному, підкреслив Кирило Тимошенко в інтерв’ю “Українській правді”.

Мовиться не лише про великий бізнес. Нам телефонують різні асоціації, айтішники, представники середнього бізнесу. Там багато різних людей, і це не означає, що ми віддали регіони на відкуп олігархам. Це зовсім не так, – заявив заступник голови ОПУ.

Він пояснив, що завданням бізнесу у цій боротьбі з епідемією передовсім є модерація всередині, у регіонах. Зокрема, бізнес може допомагати своїми менеджерами у штабах, в обладміністраціях.

Крім того, заступник керівника президентського Офісу прокоментував питання про те, що у таких умовах олігархат лише посилює свій вплив у регіонах. Він заявив, що не бачить у цьому жодної загрози. Мовляв, ризики аж надто перебільшено.

“Ідея просити допомогу у бізнесу з’явилася тоді, коли в ОПУ зрозуміли, що держава сама не зможе справитися з коронавірусом. Тоді зібрали бізнес, розподілили регіони. Тоді ж розподілили і гроші на централізовані закупівлі медзасобів”, – розповів Кирило Тимошенко.