Політика

Просили допомогти, але не віддавали цілі регіони: у Зеленського пояснили співпрацю з олігархами

0

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів деталі про звернення владної команди до олігархів по допомогу в боротьбі з коронавірусом, повідомляє 24 канал. Він запевнив, що це ніяк не означає, що представникам крупного бізнесу віддали на відкуп цілі регіони.

Ми просили у бізнесу допомоги, ця ситуація аналогічна 2014 року, коли усі допомагали одне одному, підкреслив Кирило Тимошенко в інтерв’ю “Українській правді”.

Мовиться не лише про великий бізнес. Нам телефонують різні асоціації, айтішники, представники середнього бізнесу. Там багато різних людей, і це не означає, що ми віддали регіони на відкуп олігархам. Це зовсім не так, – заявив заступник голови ОПУ.

Він пояснив, що завданням бізнесу у цій боротьбі з епідемією передовсім є модерація всередині, у регіонах. Зокрема, бізнес може допомагати своїми менеджерами у штабах, в обладміністраціях.

Крім того, заступник керівника президентського Офісу прокоментував питання про те, що у таких умовах олігархат лише посилює свій вплив у регіонах. Він заявив, що не бачить у цьому жодної загрози. Мовляв, ризики аж надто перебільшено.

“Ідея просити допомогу у бізнесу з’явилася тоді, коли в ОПУ зрозуміли, що держава сама не зможе справитися з коронавірусом. Тоді зібрали бізнес, розподілили регіони. Тоді ж розподілили і гроші на централізовані закупівлі медзасобів”, – розповів Кирило Тимошенко.