Політика

“Просто ще один мeртвий солдат” Волонтерка емоційно звернулася до українців

0

Волонтерка Хіна Члек звернулася у проникливому пості до українців, які не надають значення тому, що купують російські товари

Російські товари коштують 200. Не гривень, не доларів, не рублів. Просто 200. Просто ще один мeртвuй український солдат на Донбасі.

На сьомому році війни в українських магазинах продаються російські товари. Щоправда, позначки про це на цінниках встигли стати дрібними і непомітними. На сьомому році зубна паста переважає брехню, маніпуляції та вбивства. На сьомому році війна стала такою побутовою деталлю, що у столиці України відкриваються магазини із речами, «прикрашеними» обрисами будівель столиці сусідньої держави. Тієї, звідки віддаються накази спрямувати танки на Донбас. Хочете пасту чи куртку? Будь ласка, з вас 200. Чи два по 200, якщо бажаєте обидва.

Ця війна навчила неприємних речей. Наприклад, що купити можна навіть те, що, здавалося б, не купується. Як життя і смерть. Те, що ми з вами називаємо «допомога», «вантаж» чи «навчальний курс», насправді має за собою чиїсь гроші. Благодійників, що їх передали, чи людей, які щось зробили безкоштовно, хоча могли на цьому заробити. Так само гроші за собою мають кожен російський снаряд, кожен чобіт, що ступив на донбаську землю з-за «поребрика», кожна банка тушонки, якою годують найманця. Кожні куля чи уламок, що забирають останній подих українського захисника і перетворюють його на 200. Безглуздо і страшно, коли ці гроші заплачено в Україні. Найгірше – що так буває.

Можна принципово не купувати російських товарів. Можна не купувати їх, обираючи більш якісні українські чи інших виробників. Але найголовніше – пам’ятати їхню ціну: кожна така покупка коштує 200.
Думаймо, чи готові ми оплачувати такі рахунки. І купуймо натомість життя. Досі збираємо на нього тут: https://savelife.in.ua/donate/

Автор: Хина Члек (Chlek Khina)

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist