Новини

Проти “Нафтогазу” відкрили кримінальне провадження в зв’язку із завищеною ціною на газ для населення

0

Антимонопольним комітетом було відкрито справу проти національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» через встановленої завищеної ціни на природний газ. Дану інформацію розповсюдила прес-служба відомства. В тому числі, зазначається, що 1 листопада 2018 року «Нафтогаз» визначив ціну на природний газ на рівні, який не можна було б встановити за умов існування значної конкуренції. В АМКУ акцентують увагу на те, що продаючи газ для побутових споживачів, компанія встановлює на даному сегменті ринку ціни, що базуються на ціні для промисловості, запропонованої цією ж компанією.

Одночасно з цим, «Нафтогаз» визначав для промислових споживачів ціни, що перевищують ті, які склалися в умовах конкуренції, зокрема, за результатами електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» і на європейських хабах за умовами доставки газу до кордону України.

Раніше стало відомо, що радник президента України Ігор Новіков звинуватив НАК «Нафтогаз України» у високих цінах за газ для споживачів в січні. Також глава Кабміну Гончарук розповів про зниження цін на комуналку.