Політика

Проти Рябошапки відкрили кримінальне провадження, – ЗМІ

0

САП відкрила кримінальне провадження проти ексгенпрокурора Руслана Рябошапки. Провадження відкрите за двома статтями – декларування недостовірної інформації та прийняття пропозиції, обіцянки або отримання хабаря, інформує 24 канал.

Про відкриття провадження проти Рабошапки повідомляє LB.ua з посиланням на САП.

“Ми виконали рішення Вищого антикорупційного суду і внесли дані в ЄРДР за статтями 366-1 і 368 ч. 4”, – відзначили в пресслужбі САП.

У коментарі виданню сам Рябошапка розповів, що йому стало відомо про відкриття провадження кілька днів тому.

Мені відомо стільки, скільки і вам. Що було судове рішення і САП зобов’язали відкрити провадження. Спочатку вони (САП – 24 канал) відмовилися, а потім через суд зобов’язали. Це – типова процедура, – розповів Рябошапка.

Він також сказав, що не бачив заяви колишнього прокурора Генпрокуратури, за заявою якого відкрили провадження. На питання, де зараз перебуває Рябошапка, він відповів, що не в Україні, а в Страсбурзі разом зі своєю сім’єю.

Новина доповнюється…

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16