Новини

Протурецькі сили в Сирії знищили цілу колону сирійсько-російських військ

0

Ситуація на Близькому Сході, незважаючи на всі спроби турецької сторони завершити конфлікт дипломатичним шляхом, продовжує загострюватися. Армія Туреччини, після вбивства турецьких військових в САР, почала масштабно наносити удари за допомогою своїх бойових безпілотників по ворожих об’єктах. А ворожі об’єкти Туреччини в Сирії, за словами Ердогана, це і є урядові війська сирійського диктатора Башара Асада.

З повідомлення телеграм-каналу «Рибар» стало відомо про те, що опозиційні сили Сирії заявили про знищення цілої колони військ Асада. За їх словами, це сталося під Каукабе, що в передгір’ях Джебель аз-Завія в результаті удару безпілотного літального апарату Туреччини. У своєму повідомленні ресурс зазначає: «Бойовики заявляють про знищення колони Сирійської Арабської Армії під Каукабе в передгір’ях Джебель аз-Завія в результаті удару турецького БПЛА».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що Військово-космічні сили Російської Федерації активно продовжують обстрілювати об’єкти опозиційних сил, які підтримуються Сирією. В останній раз удари російської авіації були зафіксовані поблизу Аль-Барі, Сфухану, а також Аль-Фатейре.