Політика

Провладна більшість в Раді знищена, бо частина депутатів президентської партії не хоче прислужувати олігархам, — Княжицький

0
Народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький констатував фактичний розпад монобільшості.

Про це Микола Княжицький заявив на брифінгу, передає Еспресо.TV.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

«Ми бачимо, що в самому парламенті українському фактично провладна більшість знищена. Вона розвалилася, бо значна кількість депутатів не хоче голосувати за закони які не дозволяють повертати банки — мова перш за всі іде про ПриватБанк — колишнім власникам, так, як цього вимагає МВФ», — заявив нардеп.

Він додав, що та частина депутатів партії президента, яка не хоче за це голосувати, фактично на межі розколу з тими, «хто готовий прогинатися і прислужувати олігархам, навіть коли це загрожує майбутньому самої України.»

Княжицький додав, що «Європейська Солідарність» підтримає «всі сильні і тверезі сили в українському парламенті, незалежно від їхньої політичної приналежності».