Новини

“Прояв русофобської істерії”: Медведчук прокоментував рішення влади України відмовитися від святкування 9 травня

0

Український політик Віктор Медведчук відреагував на заяву глави Міністерства закордонних справ Вадима Пристайко про те, що в цьому році влада не збирається влаштовувати урочисті заходи 9 травня, в День Перемоги. За інформацією видання Nation News, Медведчук заявив, що таке рішення є проявом русофобської істерії і цинізму.

Також політик підкреслив, що такою заявою глава МЗС просто взяв і образив мільйони громадян України, які продовжують шанувати пам’ять про великий подвиг радянських солдатів у Великій Вітчизняній війні. Нагадаємо, що заяву Пристайко також коментувала російська телеведуча Ольга Скабеева. Зокрема, вона підкреслила, що президент України Володимир Зеленський йде на поводу у націоналістів і громадянського суспільства, які виступають проти того, щоб 9 травня він приїхав в Москву заради участі в урочистих заходах. При цьому телеведуча впевнена, що президент України в разі відмови від поїздки упустить можливість увійти в лігу шанованих і самостійних світових лідерів.

Нагадаємо, що раніше в Кремлі говорили про те, що запрошення на 9 травня відправили декільком світовим лідером. Запрошення отримав президент Франції Еммануель Макрон і практично відразу погодився приїхати в Москву. Що стосується президента США Дональда Трампа, то він послався на щільний графік, але пообіцяв знайти час для поїздки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16