Новини

“Прояв русофобської істерії”: Медведчук прокоментував рішення влади України відмовитися від святкування 9 травня

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Український політик Віктор Медведчук відреагував на заяву глави Міністерства закордонних справ Вадима Пристайко про те, що в цьому році влада не збирається влаштовувати урочисті заходи 9 травня, в День Перемоги. За інформацією видання Nation News, Медведчук заявив, що таке рішення є проявом русофобської істерії і цинізму.

Також політик підкреслив, що такою заявою глава МЗС просто взяв і образив мільйони громадян України, які продовжують шанувати пам’ять про великий подвиг радянських солдатів у Великій Вітчизняній війні. Нагадаємо, що заяву Пристайко також коментувала російська телеведуча Ольга Скабеева. Зокрема, вона підкреслила, що президент України Володимир Зеленський йде на поводу у націоналістів і громадянського суспільства, які виступають проти того, щоб 9 травня він приїхав в Москву заради участі в урочистих заходах. При цьому телеведуча впевнена, що президент України в разі відмови від поїздки упустить можливість увійти в лігу шанованих і самостійних світових лідерів.

Нагадаємо, що раніше в Кремлі говорили про те, що запрошення на 9 травня відправили декільком світовим лідером. Запрошення отримав президент Франції Еммануель Макрон і практично відразу погодився приїхати в Москву. Що стосується президента США Дональда Трампа, то він послався на щільний графік, але пообіцяв знайти час для поїздки.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16