Політика

Пушков істерично прокоментував удар США в Сирії: Загинули 17 людей

0

Сполучені Штати Америки постійно демонструють лідерство через військові удари і вбивства. Саме так, двадцять шостого лютого, прокоментував удар США по Сирії в своєму телеграм-каналі російський сенатор Олексій Пушков.

Як інформує Replyua.net, російський політик заявив: «Сполучені Штати Америки вдарили по Сирії. Загинули сімнадцять чоловік. «Америка повертається», – заявляв Байден. Але повертається вона, як звикла, через військові удари, і через трупи. Це і є «американське лідерство». Немає нічого нового. США не здатні на інше лідерство ». Відповідно до думки керівника міжнародного комітету Ради федерації Костянтина Косачева, військова агресія США проти Сирії веде до посилення напруженості в регіоні і зриву намітилася нормалізації взаємодії Вашингтона і Ірану в рамках ядерної угоди.

Аналогічну думку має перший заступник комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, який вважає, що авіаційний удар, нанесений по Сирії військами США, зможе привести до ескалації у всьому регіоні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16