Новини

Путін і Зеленський домовилися про кордон? У Кремлі засекретили переговори

0

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков натякнув, що Володимир Путін і Володимир Зеленський обговорювали компроміс щодо спільного патрулювання кордону Україною і “Л/ДНР”. Однак він відмовився розкривати деталі їх останньої телефонної розмови.

Крім того, Пєсков зажадав враховувати в цьому питанні і думку ватажків терористичних псевдореспублік. Його аудіокоментар з цього приводу опублікували на Telegram-каналі “Ви слухали маяк”.

“Це нова ініціатива і, звичайно, для того, щоб цю ініціативу розглядати, потрібно брати до уваги думку керівництва невизнаних “республік”. Щоб розуміти позицію керівництва невизнаних “республік”, з ними потрібно розмовляти. Наскільки ми розуміємо, першоджерело, тобто Київ, автор цієї ініціативи як і раніше не виявляє готовність починати діалог з представниками невизнаних “республік” Донбасу”, – сказав прессекретар президента Росії.

Пєсков також додав, що обговорення спільного патрулювання кордону України і представниками ОРДЛО було зумовлено підготовкою можливої чергової зустрічі в “нормандському форматі”.

“Про можливість її проведення йшлося в Парижі. Але в Парижі було ухвалено досить зрозумілий документ, де йшлося про безальтернативність Мінських домовленостей і необхідність їх виконання. Ось питання було саме цим і зуумовлене. Але ми не в праві розголошувати деталі телефонної розмови”, – резюмував прессекретар Путіна.