Новини

“Путін – людина з головою”: Зеленський зізнався, як насправді пройшла розмова з Путіним у Парижі

0

Президент України Володимир Зеленський розповів про свої переговори з президентом Росії Володимиром Путіним в Парижі в “нормандському форматі”.

В інтерв’ю The Guardian, яке цитує прес-служба президента України, Зеленський зізнався, що домовлятися з Путіним “дуже складно”.

“Як би там не було, ми повернули 111 людей з вересня. Я не кажу, що ми зробили прорив. Але. Три роки не було Нормандського формату. Ситуація була заморожена абсолютно. Через три роки ми домоглися зустрічі – зараз повернули 111 людей”, – підкреслив глава держави.

“Ми сіли за стіл переговорів. Знаєте, кажуть: “йде як по маслу”? Але тут “масла” взагалі немає. Все йде жорстко, важко, з серйозними шорсткостями. Але воно рухається вперед. Коли ти бачиш, що руху вперед немає, тоді потрібно обирати іншу стратегію”, – заявив він.

На питання, чи вірить сам Путін у свої твердження про “українських радикалів”, або для нього це лише цинічний розрахунок, президент України відповів: “Я думаю, він людина з головою. Тому коли він говорить про радикалів – це або нав’язана йому кимось інформація, в яку він вже сам повірив, або це його стратегія, як вести переговори. Ось і все”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist