Новини

“Путін – людина з головою”: Зеленський зізнався, як насправді пройшла розмова з Путіним у Парижі

0

Президент України Володимир Зеленський розповів про свої переговори з президентом Росії Володимиром Путіним в Парижі в “нормандському форматі”.

В інтерв’ю The Guardian, яке цитує прес-служба президента України, Зеленський зізнався, що домовлятися з Путіним “дуже складно”.

“Як би там не було, ми повернули 111 людей з вересня. Я не кажу, що ми зробили прорив. Але. Три роки не було Нормандського формату. Ситуація була заморожена абсолютно. Через три роки ми домоглися зустрічі – зараз повернули 111 людей”, – підкреслив глава держави.

“Ми сіли за стіл переговорів. Знаєте, кажуть: “йде як по маслу”? Але тут “масла” взагалі немає. Все йде жорстко, важко, з серйозними шорсткостями. Але воно рухається вперед. Коли ти бачиш, що руху вперед немає, тоді потрібно обирати іншу стратегію”, – заявив він.

На питання, чи вірить сам Путін у свої твердження про “українських радикалів”, або для нього це лише цинічний розрахунок, президент України відповів: “Я думаю, він людина з головою. Тому коли він говорить про радикалів – це або нав’язана йому кимось інформація, в яку він вже сам повірив, або це його стратегія, як вести переговори. Ось і все”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16