Політика

Путін має свою партію в Україні – це пропутінська партія ОПЗЖ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Лідер “Народного фронту”, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк вважає, що те, що відбувається в Україні – це не реванш якихось дрібних гравців, а спроба президента РФ Володимира Путіна вилікувати свою родову травму – втрату України.

Про це він сказав у програмі Persona з Гульнарою Поготовою на першому кримськотатарському каналі ATR, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чи можливий реванш людей Януковича, Арсеній Яценюк наголосив: “Це – пішак, маріонетка. Іде геополітична гра, за якою стоїть виключно Путін”.

“Чи змирився Путін з втратою України в 2004 році? Ні. Чи змирився Путін з втратою України в 2014 році? Ні. Чи російська п’ята колона присутня в Україні? Так. Чи залишилася тут резидентура і чи росте і квітне ця резидентура в органах безпеки України, в Збройних Силах, в органах державної влади? Так. Чи посилює Путін свій вплив в Україні? Звичайно. Путін має свою партію в Україні – це пропутінська партія ОПЗЖ”, – сказав лідер “Народного фронту”.

За його словам, низка новинних каналів ведуть класичну пропутінську риторику: “Принаймні три телеканали сьогодні знаходяться в пулі Медведчука. А Медведчук – це ще один пішак Путіна”.

“Тому це не реванш якихось дрібних гравців. Це спроба Путіна завершити те, що для нього є родовою травмою. А родова травма для Путіна – це втрата України. І він хоче цю родову травму вилікувати. Він ніколи її не вилікує, тому що Україна ніколи не повернеться до імперії зла, яку сьогодні очолює Путін”, – наголосив Яценюк.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16