Події

Путін натякнув, що на введення санкцій може відповісти військовою силою

0

У переломні моменти історії світові гравці повинні «об’єднувати зусилля на доленосних напрямках», а введення обмежень збільшує ризики одностороннього застосування військової сили. Про це на Давоському онлайн-форумі заявив глава Росії Володимир Путін, передає «РБК-Україна».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Господар Кремля піддав різкій критиці використання практики введення торгових бар’єрів, застосування санкцій і інших обмежень. На його думку, це робиться з метою «звинувачення у внутрішніх проблемах інших країн».

«Подібна гра без правил критично підвищує ризики одностороннього застосування військової сили. Ось, в чому небезпека », – сказав він.

Путін уточнив, що говорить про застосування сили під надуманим приводом. Таким чином, наполягає керівник країни-агресора, зростає ймовірність появи в світі нових гарячих точок.

Відзначимо, що сьогодні український уряд погодив нові санкції проти авіакомпаній РФ за повідомлення з окупованих Кримом. Очікується, що після відповідного рішення РНБО держава звернеться до міжнародних партнерів з пропозицією заборонити польоти порушників українського авіапростору.