Новини

Путін підписав закон про спрощену видачу громадянства українцям

0

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який спрощує надання громадянства для громадян України та Білорусі.

Про це повідомляється на сайті Кремля. Документ “Про внесення змін до статті 33 Федерального закону “Про громадянство Російської Федерації” скасовує проходження процедури для громадян цих країн, які “вільно володіють російською мовою”.

“Федеральним законом встановлюється можливість визнання громадян Республіки Білорусь і України, які вільно володіють російською мовою, носіями російської мови без проходження процедури співбесіди”, – сказано в законі.

До цього українці і білоруси могли бути визнані носіями російської мови тільки при проходженні співбесіди або складання іспиту. Це дає можливість отримати російське громадянство в спрощеному порядку.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16