Новини

Путін підписав закон про спрощену видачу громадянства українцям

0

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який спрощує надання громадянства для громадян України та Білорусі.

Про це повідомляється на сайті Кремля. Документ “Про внесення змін до статті 33 Федерального закону “Про громадянство Російської Федерації” скасовує проходження процедури для громадян цих країн, які “вільно володіють російською мовою”.

“Федеральним законом встановлюється можливість визнання громадян Республіки Білорусь і України, які вільно володіють російською мовою, носіями російської мови без проходження процедури співбесіди”, – сказано в законі.

До цього українці і білоруси могли бути визнані носіями російської мови тільки при проходженні співбесіди або складання іспиту. Це дає можливість отримати російське громадянство в спрощеному порядку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist