Суспільство

Коли Путін приїздив в окупований Крим в липні, то звинуватив Україну в поганому фінансуванні півострова

0

Президент РФ Володимир Путін прибув в окупований Крим, щоб взяти участь у церемонії закладки бойових кораблів для російського флоту. Захід проходив на суднобудівному заводі «Затока» в Керчі, повідомляє пресслужба російського президента, інформує ІнфоРезист.

Під час бесіди з працівниками заводу, Путін заявив про те, що Україна нібито недофінансувала Крим, щоб підтримувати інші регіони країни. За його словами, українська влада не розвивала виробничі потужності на півострові.

«Я розмовляв, коли у нас нормальні стосунки з колегами були, зокрема й з Уряду України, з останнім прем’єром багато розмовляв, ще коли він був прем’єром. Я кажу: «Що ви робите, чого з Криму гроші забираєте?» Він каже: «У нас вибору немає. Крим щось генерує, ми змушені забирати звідти більше ніж давати, для того щоб підтримати інші регіони України», – стверджує Путін.

При цьому він додав, що Україна була змушена так робити з огляду на «важку економічну ситуацію», а не тому що вона проти Криму.

  • 17 липня президент Росії Володимир Путін наказав провести раптову перевірку військ Південного і Західного військових округів на кордоні з Україною.
  • У Міноборони України відреагували на масштабну перевірку боєздатності армії РФ.
  • 19 липня окупанти перекрили рух Керченською протокою. Через кримський міст на територію окупованого Криму перекидаються війська країни-агресора.