Політика

Путін серйозно хворий і може піти у відставку, – Гордон

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Існують два цікаві моменти, які можуть вказувати на те, що президент Росії Володимир Путін серйозно хворий і може піти у відставку.

Про це заявив журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна 24”. За його словами, у російського президента не все так добре, як намагається представити його оточення.

“Варто звернути увагу на важливу річ – британський тижневик “Sun” говорить про те, що нібито у Путіна хвороба Паркінсона, і Аліна Кабаєва вмовляє його піти у відставку. Я б поставився до цього з гумором, якби не два моменти. Перше, Путін подає законопроєкт, суть якого полягає в тому, що колишні президенти Росії стають довічними сенаторами, крім того, їх не можна судити, допитувати – тобто повна недоторканність”, – заявив Гордон.

На думку журналіста, це тривожний знак, який вказує на те, що Путіну потрібні якісь гарантії. Це підтвердження того, що у нього не все так добре.

“І друге, це інтерв’ю, яке мені дав професор Соловей (російський політолог, доктор історичних наук Валерій Соловей, – ред.) – один із лідерів російської опозиції в надрах Кремля. Він прямо сказав: Путіна не буде у 2021 році з причин… я так розумію, що через хворобу. Все це наводить мене на думки, що не виключено, що у 2021 році Путін піде”, – уточнив Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16