Політика

Путін є головним ворогом України, – Кравчук

0

Президент Російської Федерації Володимир Путін – це головний ворог України, так як саме з його ініціативи приймаються всі рішення, які в подальшому призводять в дію виконавці. У числі таких виконавців – керівники самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Про це в коментарі DW заявив перший президент України, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук.

За словами політика, якби йому довелося опинитися віч-на-віч з Путіним, то, в першу чергу, він зажадав би піти з України. На сьогоднішній день тим для розмов з лідером країни-агресора бути не може. «Він є реальним ворогом України. А чи не Пушилін Денис Володимирович, який, як і інші, нічого не вирішує, а лише виконує. Всі рішення приймає Кремль і вирішує одна людина в Росії. Ім’я цієї людини – Володимир Володимирович Путін », – підкреслив Кравчук.

Він упевнений, що, в разі повномасштабного наступу Російської Федерації в Україні, наша держава повинна відкрито відповісти на агресію силою.

Разом з тим, перший президент вважає за необхідне, щоб Путін і його війська забралися з Донбасу. Адже проблему регіону України буде вирішувати тільки зі своїми громадянами, а не з чужинцями.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16