Новини

Путін задумав “узаконити” окупацію Криму поправкою до конституції

0

Президент Росії Володимир Путін виступив із пропозицією внести до конституції країни-агресорки поправку про заборону відчуження територій і про спадкоємність РФ щодо СРСР.

Як передає ІА REGNUM, про це 2 березня повідомив спікер нелегітимної Держдуми В’ячеслав Володін.

“Є (поправка про відчуження території. – Ред.)… РФ забезпечує захист свого суверенітету і територіальної цілісності. Дії, за винятком… демаркації та редемаркації державного кордону РФ із суміжними державами, спрямовані на відчуження частини території РФ, а також заклики до таких дій заборонені”, – сказав спікер російської Держдуми.

Характерно, що автором ідеї про закріплення в конституції РФ неможливості відчуження територій є народний артист Росії Володимир Машков. Таким чином окупанти сподіваються вирішити питання з “вікном можливостей” щодо Курильських островів, а також тимчасово окупованого українського Криму.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist