Новини

Путін задумав “узаконити” окупацію Криму поправкою до конституції

0

Президент Росії Володимир Путін виступив із пропозицією внести до конституції країни-агресорки поправку про заборону відчуження територій і про спадкоємність РФ щодо СРСР.

Як передає ІА REGNUM, про це 2 березня повідомив спікер нелегітимної Держдуми В’ячеслав Володін.

“Є (поправка про відчуження території. – Ред.)… РФ забезпечує захист свого суверенітету і територіальної цілісності. Дії, за винятком… демаркації та редемаркації державного кордону РФ із суміжними державами, спрямовані на відчуження частини території РФ, а також заклики до таких дій заборонені”, – сказав спікер російської Держдуми.

Характерно, що автором ідеї про закріплення в конституції РФ неможливості відчуження територій є народний артист Росії Володимир Машков. Таким чином окупанти сподіваються вирішити питання з “вікном можливостей” щодо Курильських островів, а також тимчасово окупованого українського Криму.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16