Новини

Путін захотів перезапустити президентство: Держдума підтримала

0

Президент РФ Володимир Путін підтримав зміни до конституції, які дозволять йому знову переобратися. В результаті Держдума проголосувала за правку про обнулення президентських термінів у Росії.

Про це глава Кремля розповів у вівторок, 10 березня, під час виступу в Держдумі РФ.

“Варіант про обнулення президентських термінів був би можливий, якщо Конституційний суд дасть на це дозвіл. Ми ухвалюємо не нову Конституцію, а вносимо в неї значущі правки”, – повідомив він.

Також він висловився за альтернативу на виборах в країні.

“Вважаю, що сильна президентська вертикаль абсолютно необхідна. Були пропозиції продовжити повноваження чинного президента, вашого покірного слуги. Не потрібно цього робити, альтернатива повинна бути”, – заявив він.

Зазначимо, що після виступу Путіна Держдума проголосувала і ухвалила правку. Відповідну ініціативу підтримали 380 депутатів, проти виступили 44.

Додамо, що з’явилося повний текст і відео виступу Путіна в Держдумі РФ.

Нагадаємо, що раніше депутатка Держдуми від “Єдиної Росії” Валентина Терешкова запропонувала правку до конституції РФ, згідно з якою пропонується або зняти обмеження для глави держави на два терміни, або “скинути” президентські терміни після ухвалення змін до основного закону країни.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16