Новини

Путін захотів перезапустити президентство: Держдума підтримала

0

Президент РФ Володимир Путін підтримав зміни до конституції, які дозволять йому знову переобратися. В результаті Держдума проголосувала за правку про обнулення президентських термінів у Росії.

Про це глава Кремля розповів у вівторок, 10 березня, під час виступу в Держдумі РФ.

“Варіант про обнулення президентських термінів був би можливий, якщо Конституційний суд дасть на це дозвіл. Ми ухвалюємо не нову Конституцію, а вносимо в неї значущі правки”, – повідомив він.

Також він висловився за альтернативу на виборах в країні.

“Вважаю, що сильна президентська вертикаль абсолютно необхідна. Були пропозиції продовжити повноваження чинного президента, вашого покірного слуги. Не потрібно цього робити, альтернатива повинна бути”, – заявив він.

Зазначимо, що після виступу Путіна Держдума проголосувала і ухвалила правку. Відповідну ініціативу підтримали 380 депутатів, проти виступили 44.

Додамо, що з’явилося повний текст і відео виступу Путіна в Держдумі РФ.

Нагадаємо, що раніше депутатка Держдуми від “Єдиної Росії” Валентина Терешкова запропонувала правку до конституції РФ, згідно з якою пропонується або зняти обмеження для глави держави на два терміни, або “скинути” президентські терміни після ухвалення змін до основного закону країни.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist