Війна

Путін заявив, що затримання “вагнерівців” у Білорусі було спільною операцією спецслужб України і США

0
Президент Росії Володимир Путін заявив, що затримання росіян приватної військової компанії “Вагнера” у Білорусі – це спільна операція українських і американських спецслужб

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу “Росія 24”

“Це акція спецслужб. Людей у темну використовували, щоб перемістити на територію Білорусі. Поставивши перед ними абсолютно легальні цілі”, – зазначив російський лідер.

За словами Путіна, вони повинні були виїхати в будь-яку країну – Латинську Америку, на Близький Схід для “легальної роботи”.

“Насправді їх затягли на територію Білорусі та представили в якості можливої “ударної сили” для розгойдування ситуації у ході передвиборної кампанії. Що абсолютно не відповідало дійсності”, – підкреслив президент РФ.

Він додав, що російські прикордонники не випускали “вагнеровців”.

“Наші-то прикордонники їх не випускали, до речі кажучи. Вони ж не могли в’їхати. Але за підробленими документами їх фактично ввезли. Операція це українських спецслужб спільно з американськими “, – сказала глава Росії.

  • Нагадаємо, 18 серпня головний редактор видання Цензор.Нет Юрій Бутусов заявив, що поява частини російських найманців у Білорусі, яких пізніше віддали Росії, відбулась у рамках спецоперації українських спецслужб із захоплення причетних до війни на Донбасі терористів, але президент Володимир Зеленський призупинив кінцеву фазу операції.