Новини

Путін знову заявив, що ми «адіннарод»: на Банковій не проти

0

Президент Росії в інтерв’ю Путін знову російському агентству ТАСС знову повторив головний свою тезу, який озвучує останні кілька років про те, що Україна і Росія – це один народ. Цю тезу господар Кремля повторював навіть тоді. Коли російські війська в гарячі 2014-2015 року обстрілювали з важкої артилерії українські прифронтові міста з мирними громадянами України.

Коментуючи інформацію, український політолог Андрій Смолій в своєму блозі зазначає, президент держави-агресора в черговий раз публічно принизив українців, облив брудом нашу державу. Саме час запитати, а, що в цей час український обранець, український лідер Володимир Зеленський?

Смолій зазначає, на Банковій – тиша і мовчання. Абсолютно ніякої реакції від влади. Адже для них головне «мир за всяку ціну», а не державний інтерес. І українці повинні самі трактувати таке мовчання, як хочуть, то Зеленський згоден, що ми один народ, то чи, навпаки – не згоден, але боїться сказати про це публічно. При цьому є такий момент – президент зобов’язаний реагувати на такі випади, що є фактичним зазіханням на цілісність держави, але про це на Банковій не знають.