Новини

Путін знову заявив, що ми “адіннарод”: Зеленський не проти

0

Президент Росії в інтерв’ю Путін знову російському агентству ТАСС знову повторив головний свою тезу, який озвучує останні кілька років про те, що Україна і Росія — це один народ.

Цю тезу господар Кремля повторював навіть тоді. Коли російські війська в гарячі 2014-2015 року обстрілювали з важкої артилерії українські прифронтові міста з мирними громадянами України.

Коментуючи інформацію, український політолог Андрій Смолій в своєму блозі зазначає, президент держави-агресора в черговий раз публічно принизив українців, облив брудом нашу державу. Саме час запитати, а, що в цей час український обранець, український лідер Володимир Зеленський?

Смолій зазначає, на Банковій — тиша і мовчання. Абсолютно ніякої реакції від влади. Адже для них головне «мир за всяку ціну», а не державний інтерес.

І українці повинні самі трактувати таке мовчання, як хочуть, то Зеленський згоден, що ми один народ, то чи, навпаки — не згоден, але боїться сказати про це публічно. При цьому є такий момент — президент зобов’язаний реагувати на такі випади, що є фактичним зазіханням на цілісність держави, але про це на Банковій не знають.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16