Суспільство

Путіна висунули на Нобелівську премію миру

0

Президента Росії Володимира Путіна висунули на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє РИА Новости.

Відповідну заявку в комітет премії відправив російський письменник Сергій Комков. Зокрема, Комков просить нагородити російського президента за надання гуманітарної допомоги 27 країнам у боротьбі з коронавірусом і внесення поправки про Бога до Конституції Росії.

“Ми повинні будемо забезпечити такий активний і масовий рух людей по всьому світу на підтримку нашого президента, щоб члени Нобелівського комітету не мали ніякого іншого варіанту, окрім як присудити цю премію нашому президенту Володимиру Путіну”, – заявив він.

Слід зазначити, що в 2013 році Комков також відправляв заявку на висунення Путіна на премію за врегулювання в Сирії. Тоді кандидатура була відхилена.

  • Американський журнал Time традиційно склав рейтинг 100 найвпливовіших людей світу. Володимир Путін до нього не потрапив.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist