РізнеСуспільство

Путінські блохи Медведчук і Бойко плювали на карантин і влаштували акцію “Безсмертного полку”

0

Лідери ОПЗЖ без масок у супроводі охорони пройшли Алеєю Слави 9 травня з нагоди Дня перемоги. Згодом Віктор Медведчук з соратниками по фракції Юрієм Бойком і Сергієм Льовочкіним влаштували автопробіг “Безсмертного полку”.

Трансляцію забороненої під час карантину ходи вели телеканали, якими володіє Медведчук, пише 24 канал.

Медведчук разом з його соратниками з “Опозиційної платформи – За життя” пройшли Алеєю Слави. Вони були у супроводі десятка охоронців. Однак жоден із політиків не був у захисній масці.

Медвечук і Бойко пройшлися Алеєю Слави
Медведчук і Бойко пройшлися Алеєю Слави, вшановуючи День Перемоги / Скриншот з відео

Згодом політики пішли кататися на бобиках з музикою по порожніх вулицях Києва. Вони влаштували “автопробіг Безсмертного полку”. Лідери ОПЗЖ проїхалися столицею на американських автомобілях часів Другої світової війни Willys.

опзж попри карантин влаштували автопробіг
Лідери ОПЗЖ попри  карантин влаштували “автопробіг Безсмертного полку” / Скриншот з відео

Важливо! В Україні діє загальнонаціональний карантин. Проведення будь-яких масових заходів заборонене. Крім того, у громадських місцях не можна перебувати без засобів індивідуального захисту.

Що таке “Безсмертний полк”? Російська пропагандистська громадська організація. Зареєстрована 2011 року в Томську (Росія) трьома журналістами. Організація проводить однойменні акції-марші з портретами та виступами-вшануванням учасників війни.

Початковою метою громадської організації було збирання історій військовослужбовців через власний сайт. У Росії та в проросійських колах, за межами Росії, акція здебільшого позиціюється як патріотична, в інших країнах – як провокативна та спекулятивна.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist