У Путіна сьогодні невелике поле для маневру. І президент РФ намагається через комунікацію з оточенням Зеленського обережно домовитися. Утім, треба уникати його риторики про мир. Це пастка.

Таку думку 24 каналу висловив політичний експерт Валерій Димов.

Росія хотіла б закріплення в документах поразки України і яловості Заходу в 2014-2015 роках. Політична риторика Путіна співпадає з риторикою Гітлера. Путін вміло маніпулює словом «мир», коли йшлося про окупацію Росією Грузії, потім Криму. Росія використовує таку риторику в Радбезі ООН, розповідаючи, що все це «боротьба за мир». Путінський мир – це війна в світі. Тому краще українській владі остерігатися такої риторики, – наголошує Валерій Димов.

Політолог відзначає: президент Зеленський правильно сказав, що плювати в обличчя на переговорах він не може. Важливо, зауважує Димов, не підхопити путінську риторику на кшталт: конфлікт в Україні, громадянська війна. Це поразка на дипломатичному, інформаційному та інших фронтах гібридної війни.

Треба нагадати всьому світу про російські медальки за повернення Криму, коли Путін розповідав, що «їхтамнема». Путін тримає в заручниках весь світ. Особливо тих, які намагається уникнути слова «війна», – зазначає Димов.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.