Блоги

Путінський мир – це війна, – експерт попередив Зеленського про небезпеку

0

У Путіна сьогодні невелике поле для маневру. І президент РФ намагається через комунікацію з оточенням Зеленського обережно домовитися. Утім, треба уникати його риторики про мир. Це пастка.

Таку думку 24 каналу висловив політичний експерт Валерій Димов.

Росія хотіла б закріплення в документах поразки України і яловості Заходу в 2014-2015 роках. Політична риторика Путіна співпадає з риторикою Гітлера. Путін вміло маніпулює словом “мир”, коли йшлося про окупацію Росією Грузії, потім Криму. Росія використовує таку риторику в Радбезі ООН, розповідаючи, що все це “боротьба за мир”. Путінський мир – це війна в світі. Тому краще українській владі остерігатися такої риторики, – наголошує Валерій Димов.

Політолог відзначає: президент Зеленський правильно сказав, що плювати в обличчя на переговорах він не може. Важливо, зауважує Димов, не підхопити путінську риторику на кшталт: конфлікт в Україні, громадянська війна. Це поразка на дипломатичному, інформаційному та інших фронтах гібридної війни.

Треба нагадати всьому світу про російські медальки за повернення Криму, коли Путін розповідав, що “їхтамнема”. Путін тримає в заручниках весь світ. Особливо тих, які намагається уникнути слова “війна”, – зазначає Димов.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16