Блоги

Путінський мир – це війна, – експерт попередив Зеленського про небезпеку

0

У Путіна сьогодні невелике поле для маневру. І президент РФ намагається через комунікацію з оточенням Зеленського обережно домовитися. Утім, треба уникати його риторики про мир. Це пастка.

Таку думку 24 каналу висловив політичний експерт Валерій Димов.

Росія хотіла б закріплення в документах поразки України і яловості Заходу в 2014-2015 роках. Політична риторика Путіна співпадає з риторикою Гітлера. Путін вміло маніпулює словом “мир”, коли йшлося про окупацію Росією Грузії, потім Криму. Росія використовує таку риторику в Радбезі ООН, розповідаючи, що все це “боротьба за мир”. Путінський мир – це війна в світі. Тому краще українській владі остерігатися такої риторики, – наголошує Валерій Димов.

Політолог відзначає: президент Зеленський правильно сказав, що плювати в обличчя на переговорах він не може. Важливо, зауважує Димов, не підхопити путінську риторику на кшталт: конфлікт в Україні, громадянська війна. Це поразка на дипломатичному, інформаційному та інших фронтах гібридної війни.

Треба нагадати всьому світу про російські медальки за повернення Криму, коли Путін розповідав, що “їхтамнема”. Путін тримає в заручниках весь світ. Особливо тих, які намагається уникнути слова “війна”, – зазначає Димов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist