Суспільство

Рабінович закликав знищити всі пам’ятники борцям за незалежність України в часи Другої світової війни

0

Співголова фракції ОПЗЖ у Верховній Раді Вадим Рабінович обіцяв знести в Україні всі пам’ятники дивізії СС “Галичина”. Українофоб скерував звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та очільника Нацполіції Ігоря Клименка з вимогою надати інформацію про кількість пам’ятників, які нібито мали бути знесені “згідно із законом про засудження комуністичного та нацистського режимів”.

Про це йдеться у заяві ОПЗЖ, опублікованій на їхньому сайті.

Рабінович також вимагає оприлюднити плани Уряду на поточний рік щодо заходів, які вони планують здійснити для реалізації відповідного закону.

Як пише РБК, Рабінович також вимагає перевірити діяльність в.о. міністра освіти Любомири Мандзій, яка, будучи керівником освітнього департаменту у Львівській ОДА, провела конкурс малюнка, який героїзував дивізію “Галичина”.

Разом з тим, нардеп підкреслив, що планує знести всі подібні пам’ятники в Україні.

Джерело: Вголос

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist