Новини

Рабіновича мають висунути кандидатом у мери Одеси: у центрі міста почалися заворушення

0

Активісти патріотичних організацій Одеси хочуть взяти штурмом готель “Брістоль”, що розміщується у центрі міста. Тут має пройти конференція “Опозиційної платформи – За життя”. Під час заходу прибічники Медведчука повинні ухвалити рішення щодо висування в мери Одеси Вадима Рабіновича.

Одеське видання “Думская” повідомляє, що між патріотами та представниками ОПЗЖ постійно спалахують заворушення. Останні, зі свого боку, є чоловіками спортивної статури.

За словами журналістів, хтось навіть розпилив сльозогінний газ. Також молодики пом’яли капот припаркованої машини. Поліція намагається розділити сторони та не допустити ескалації конфлікту.

Згодом до “Брістоля” ще прибули люди депутата Одеської міськради Богдана Гіганова. До 2017 року він був членом фракції “Опозиційний блок”.

Зверніть увагу! У 2018 році “Опоблок” розділився на два крила. Одна частина орієнтується на олігарха Ріната Ахметова, інша — на олігарха Дмитра Фірташа та екскерівника АП Януковича – Сергія Льовочкіна. Зрештою остання почала називатися “Опозиційна платформа – За життя”.

Окрім поліцейськихї і людей Гіганова, біля готелю є присутніми співробітники охоронної фірми. У підсумку тут стало дещо спокійніше.

Як зафіксували кореспонденти “Думської” та це підтверджують патріоти, за останні 40 хвилин ніхто з учасників конференції в “Брістоль” не заходив.

За даним журналістів, з боку патріотів у протистоянні біля “Брістоля” беруть участь активісти:

  • “Дії” (“Державницька ініціатива Яроша”),
  • “Автомайдану” Євгена Резвушкіна,
  • Нацкорпусу.

Представників ОПЗЖ захищають співробітники охоронної фірми “Зевс” і приблизно сотня “спортсменів”, які приїхали напередодні до міста Київською трасою.

За даним “Думської”, на цьому з’їзді хочуть усунути Миколу Скорика з посади тимчасовго виконувача обов’язків керівника облорганізації “Опоплатформи”. Натомість переведуть його на посаду голови міської організації.

Замість Скорика обласне відділення ОПЗЖ очолить Вадим Рабінович. Також його затвердять кандидатом в мери Одеси.

Наразі засідання триває, попри спротив патріотів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16