Політика

“Рабства немає”: Зеленський висунув заробітчанам залізну умову, як виїхати за грошима

0

Президент України Володимир Зеленський висунув умову, при якому заробітчани зможуть виїжджати за кордон

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Україна під час карантину дозволяє громадянам виїхати за кордон на роботу за умови контракту мінімум на три місяці, і якщо країна, в яку вони спрямовуються, бере на себе зобов’язання забезпечити українців всім необхідним. Таку заяву Зеленський зробив під час поїздки до Закарпаття, повідомляє “Укрінформ“.

“Ми нікому нічого не блокуємо. Ми пояснили, що коли у нас йде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти. Ми відпускаємо громадян на ці роботи – за умови, що нам показують копію контракту з людиною як мінімум три місяці роботи”, – каже глава держави.

При цьому Зеленський підкреслив, що “коли країна, яка зв’язується з нами з дипломатичними зв’язками, бере на себе зобов’язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою – ми можемо бути впевнені, що якщо що-то з нашим громадянином станеться, його не викинуть на вулицю”.