Політика

«Рада безсила»: «Слуга народу» визнала, що депутати не можуть покарати Медведчука за бізнес в Криму

0

За більш ніж шість років із початку окупації Криму Верховна рада так і не відпрацювала механізмів, які б дозволили притягнути до відповідальності депутата Віктора Медведчука за зв’язок із Росією і його бізнес на окупованому півострові.

Про це в ефірі «Крим.Реалії» розповіла народна депутатка від фракції «Слуга народу» Мар’яна Безугла, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Поки в такому випадку у нас є тільки інструментарій політичних  заяв, що особисто в мене викликає подив: події розвиваються з 2014 року, але предметний підхід в Верховній Раді так і не відпрацювали… Мене в цьому випадку більше цікавить порушення національної безпеки, так як я голова відповідного комітету Верховної Ради», – відмітила Безугла.

Безугла є замісником глави Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони розвідки і очолює підкомітет введення цінностей і стандартів НАТО, міжнародної військової співпраці і миротворчості.

Вона додала, що протягом останнього року правляча партія вже вносила зміни в регламент Верховної Ради, а на 2021-2022 роки запланована більш системна парламентська реформа, щоб реагувати в тому числі і на такі виклики.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16