Суспільство

Рада може Раді дозволити Нагцвардії перевіряти особисті речі і затримувати людей – деталі

0

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності розглянув законопроєкт про юридичне вдосконалення діяльності працівників Нацгвардії. За результатами розгляду комітет рекомендував парламенту схвалити його, повідомляє 24 канал.

Законопроєкт пропонує посилити правоохоронні функції Національної гвардії, зазначаєть у повідомленні апарату Верховної Ради.

Законопроєкт передовсім надає цілу низку нових повноважень співробітникам Національної гвардії. Здебільшого вони стосуються саме правоохоронної, а не військової діяльності НГУ:

  • скаладання протоколів про адміністративні правопорушення;
  • перевірка особистих речей громадян;
  • конфіскація забороненої символіки чи зброї;
  • передавати протоколи про адміністративні правопорушення на орозгляд судів;
  • затримувати осіб, яких підозрюють у скоєнні адміністративних правопорушень;
  • вести фото-, відео- й аудіофіксацію правопорушень.

Що варто знати про Нацгвардію? Нацгвардія – українське військове формування з правоохоронними функціями. Особливість НГУ полягає у тому, що вона є чимось середнім між військом і поліцією.

Бійці Нацгвардії виконують як бойові завдання з захисту держави, так і стежать за правопорядком всередині України.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist