Connect with us

ЗЕК-Чесно

Радники Зеленського на зустрічі з американськими дипломатами звинувачують Порошенка у війні на Донбасі

Як відомо в США проходять слухання свідків у справі про імпічмент Трампу. В рамках цього розслідування допитуються відомі політики. Так було оприлюднено уривок допиту Тейлора в частині спілкування з Єрмаком та Новіком, які є представниками президента Зеленського.

Блогер Роман Кулик виклав частину стенограми у якій Курт Волкер надав свідчення стосовно України:

“Уривок стенограми допиту Вільяма Тейлора в частині про Єрмака і Новікова – це піздєц. Радники президента Зеленського на зустрічі з американськими дипломатами Волкером і Тейлором звинувачують Порошенка у російсько-українській війні. Якщо Тейлор перед конгресменами чітко відтворив цю зустріч – то Єрмак і Новіков просто ватники із головами, набитими російською пропагандою.

І Єрмак у Зеленського – відповідальний за переговори з росіянами … і з американцями, як ми останніми днями дізнаємось все більше. Великі “дипломати”, блт, ці “нарішають”.

Уривок зі стенограми:

“Курт сказав: знаєте, треба йти вперед, а не переслідувати Порошенка. І тоді Єрмак та Новіков вийняли свої мобільні телефони та відкрили фотографії своїх родичів – там були брат і двоюрідний брат, які були вбиті чи поранені на Сході. Вони показали це Курту і мені, сказавши: Порошенко у цьому винний”.

Який трешак.” – повідомив блогер.

Долучайтеся до групи "Ні Капітуляції!" у Фейсбуці! Не дай здати Україну!

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in ЗЕК-Чесно

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top