У Верховній Раді скасовують два пленарних засідання через ймовірну спалаху коронавируса в стінах парламенту. Захворів член «Батьківщини» Мейдіч, який слухняно ходив на всі попередні засідання. Через це вся фракція побігла на тестування.

Також стривожилися нардепи «Голосу» – сусіди «Батьківщини» по залу. Під час минулого, ще позачергового, засідання Ради член «Батьківщини» Івченко без маски продефілював всім залом, пройшов до президії, перекинувся словом зі Стефанчук і Разумковим.

Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Тарас Чорновіл.

Він зазначає, якщо уявити, що Івченко вже тоді був заражений, приніс хвороба до керівництва парламенту і заразив трійку керівників. А республіка у нас парламентсько-президентська. Можна тут згадати, як Шмигаль відразу після призначення почав говорити все, що йому на Банковій у Єрмака написали. Тоді ще була серія заяв про поставку води в окупований Крим.

Перш за все, що її туди поставляти будемо, а далі, що його якось не так зрозуміли, тому що він мало не в відрах на коромислі пропонував ту воду носити і тільки нашим українцям в гуманітарних цілях. Далі Шмигаль наказали, а він слухняно повторив, мовляв, у нас пандемія.

Може і парламент захворіти, може і уряд, а рішення приймати треба, тому нам слід відмовитися від імперативної норми Конституції про розподіл повноважень між гілками влади. Чи не внести зміни до Конституції (дві чергові сесії), а просто вважати Конституцію не основним законом, а фількіною грамотою. Потім виявилося, що його знову хтось якось не так зрозумів.

Чорновіл відзначає, варто тільки вдуматися, на Банковій ще пару місяців назад готували такий варіант. Прекрасно ж вважати парламент просто неіснуючим, а тим часом ліпити закони руками президентської адміністрації. Ще питання чиєїсь: нашій або путінської? Вони дійсно цілком серйозно про це думали і, схоже, від таких ідей не відмовилися.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на Колумніст! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

👇🏻👇🏻👇🏻 facebook.com/columnistua