Новини

Радуцький, йди в швачки: медик записала жорстке звернення через коронавірус

0

Працівниця Святошинської районної лікарні міста Києва звернулась до голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького, щодо дефіциту медичних масок у медичних закладах.

Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook блогер Назар Приходько.

У мене в відділені залишились 3 маски, сказали шити самим. Яка реформа може бути, якщо масок нема? Хочу великий привіт передати Радуцькому за маски. Може він влаштується швачкою і пошиє нам усім”, – сказала медик.

Приходько в підписі до відео задається запитання, як Радуцькому після такого взагалі спиться.

Працівниця Святошинської районної лікарні міста Києва передає "вітання" Нардепу від "Слуги народу" Михайлу Радуцькому. На ціле відділення залишилось ТРИ захисні маскиРадуцький, як тобі спиться, бл.дь?Назар Приходько

Опубліковано Назаром Приходьком Четвер, 19 березня 2020 р.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist