Війна

«Раніше ми не фіксували їх взагалі»: Хомчак розповів, чому на Донбасі не фіксують порушення тиші бойовиками

0

Головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак заявив, що не слід фіксувати поодинокі вистріли зі сторони бойовиків, як порушення режиму тиші.

Про це повідомляє «Колумніст».

Військовий додав, що в Україні , поза межами лінії зіткнення відбувається такаж, або куди більша кількість обстрілів. Більше того, такі ж одиничні вистріли з боку терористів були завжди, однак, у зв’язку із більш інтенсивними обстрілами їх просто раніше не фіксували.

Хомчак нагадав, що 6 серпня на лінії зіткнення не було зафіксовано жодного вистрілу, а 7 серпня таких обстріли було 2 в різних місцях.

“Раніше ми їх не фіксували взагалі. Вони неприцільні, вони не долітають до наших позицій. Але ми чітко визначилися, що не обманюємо нікого. В першу чергу суспільство, щоб всі розуміли, що відбувається. Взагалі їх можна було б не враховувати”, – зазначив головнокомандувач Збройних сил України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16