Війна

«Раніше ми не фіксували їх взагалі»: Хомчак розповів, чому на Донбасі не фіксують порушення тиші бойовиками

0

Головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак заявив, що не слід фіксувати поодинокі вистріли зі сторони бойовиків, як порушення режиму тиші.

Про це повідомляє «Колумніст».

Військовий додав, що в Україні , поза межами лінії зіткнення відбувається такаж, або куди більша кількість обстрілів. Більше того, такі ж одиничні вистріли з боку терористів були завжди, однак, у зв’язку із більш інтенсивними обстрілами їх просто раніше не фіксували.

Хомчак нагадав, що 6 серпня на лінії зіткнення не було зафіксовано жодного вистрілу, а 7 серпня таких обстріли було 2 в різних місцях.

“Раніше ми їх не фіксували взагалі. Вони неприцільні, вони не долітають до наших позицій. Але ми чітко визначилися, що не обманюємо нікого. В першу чергу суспільство, щоб всі розуміли, що відбувається. Взагалі їх можна було б не враховувати”, – зазначив головнокомандувач Збройних сил України.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist