Новини

Разумков припустив перегляд мовного закону

0
Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков припускає можливість перегляду мовного закону в парламенті, один законопроект з цього питання вже відправлений у профільний комітет

Про це Разумков заявив в ефірі одного з телевізійних каналів, повідомляє Главком.

“Стосовно закону про мову, є законопроекти, внесені народними депутатами, вони пройдуть комітет. Якщо я не помиляюся, як мінімум один з них пройшов комітет, я думаю, що вони потраплять до зали, а далі буде приймати рішення Рада”, – зазначив спікер.

Сам Разумков заявив, що виступає наразі або російською, або українською мовами. Коли він не обіймав посаду спікера, він спілкувався російською – це була його принципова позиція.

Разумков зазначив, що зараз, при виконанні обов’язків голови Верховної Ради, він говорить українською. Але якщо під час ефірів голові ВР задають питання російською, він намагається відповідати цією мовою.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist