Політика

Разумков заявив, що не підтримує люстрацію

0
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не підтримує люстрацію, тому що під неї потрапили багато ефективних людей, які не були заплямовані скандалами.

Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна, пише Еспресо.

На його думку, відповідальність має бути персональною і корупціонерів потрібно ув’язнювати, а не звільняти.

“Моє ставлення до люстрації досить специфічне: я її не підтримую. Поясню чому. Під люстрацію потрапило багато людей, які були ефективні і які об’єктивно не були замазані в гучних скандалах”, – заявив він.

Відповідаючи на питання про те, чи не хоче він сам ініціювати питання зміни закону про люстрацію, Разумков відповів, що для цього йому необхідно розуміти рівень підтримки такої ініціативи серед нардепів, “щоб це не було “холостим пострілом”.

  • Європейський суд з прав людини одноголосно ухвалив, що звільнення державних службовців на підставі закону України “Про очищення влади”(люстрацію) призвело до порушення їхніх прав.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist