Блоги

Разумков: Зеленський не зобов’язаний виконувати рішення Конституційного суду

0

Команда З*бил продовжує пробивати дно.

На цей раз відзначився глава ВР тов. Разумков, який повідомив ох**вшім від його нахабства журналістам, що Володимир Ссанич клав з приладом на рішення Конституційного суду і має право не виконувати його рішень.

Своє юридичне ноу-хау він озвучив під час брифінгу, відповідаючи на питання про те, чи не вважає він неконституційним право президента призначати главу ГБР, оскільки Конституційний суд визнав цю норму закону неконституційною: «Особисто я не бачу протиріч».

Б***ь, ці муд*ки за півроку пройшли шлях, на який Януковичу знадобилося три. Хочуть — виконують рішення судів, не хочуть — не виконують.

Тому і пресі рти мріють закрити — щоб холопи не впізнали, що х*р, яким Вовка на роялі грав, він же на закони і судові рішення кладе.

v-n-zb

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist