Політика

Реакція Путіна на санкції проти Медведчука Україні не страшна – Данилов

0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов зробив заяву про те, що українська держава не боїться кроків, які може зробити глава Кремля Володимир Путін через вжиті щодо Медведчука санкцій. Як відомо, економічні обмеження щодо останнього були прийняті за фінансування тероризму.

Як інформує Replyua.net, він сказав про це під час ефіру програми «Свобода слова Савіка Шустера». Також він додав, що громадяни України не є російськими і мають генетичну волю до свободи. Данилов, крім цього, заявив: «Те, що робить Путін починаючи з 2014 року на території нашої країни, коли вони оволоділи Кримом, коли вони розв’язали війну на території Донецької та Луганської областей, ніж нас ще можна налякати? Ми знаходимося в стані війни фактично. Так, вона не оголошена, але це ж відбувається з 2014 року ».

Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що в ході наступного засідання Ради нацбезпеки і оборони планують заслухати звіти СБУ, Офісу генпрокурора, а також Міністерства внутрішніх справ. Всі ці відомства повинні будуть дати пояснення, чому роками не закриваються справи щодо дезертирів державної зради. Про це поінформував секретар РНБО Олексій Данилов під час ефіру програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16