Новини

Референдум і кадастри: Зеленський узяв відповідальність за введення ринку землі

0

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що земельна реформа буде завершена і висловив готовність понести за неї відповідальність.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю Bloomberg, фрагмент якого 10 березня опублікувала пресслужба ОП.

“Земельна реформа – це реформа і президента, й уряду – ми всі несемо відповідальність. Найскладніша реформа, тому що протягом майже 30 років ніхто не міг навіть почати обговорення законопроєкту [про ринок землі сільськогосподарського призначення] в комітетах. Ми закінчимо цю реформу”, – сказав Зеленський.

За його словами, після голосування у другому читанні слід ухвалити закон про референдум і впорядкувати земельні кадастри. Також Зеленський вказав на необхідність відтворення Міністерства аграрної політики.

“Адже коли така складна річ, як земельна реформа, – потрібні окремі люди в Україні, окрема інституція. Це повинен говорити і робити профільний міністр”, – додав він.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist