Суспільство

Рейтинг Зеленського посипався: Стало відомо, кого б українці зробили президентом сьогодні – шокуючі деталі

0

35% українців віддали би свої голоси за чинного президента Володимира Зеленського, якби вибори відбулися найближчим часом, інформує Вголос.

Такими є результати опитування “Центру Разумкова”.

Так, якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, то найбільше голосів у першому турі отримав би Зеленський (35% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме). Мають намір проголосувати за Юрія Бойка 20%, за Петра Порошенка – 16%”.

За Юлію Тимошенко готові віддати голоси 8% тих, хто визначився з вибором, за Ігоря Смешка –  4%, за Анатолія Гриценка – 3%, за Руслана Кошулинського – 2%, за Олександра Вілкула – 2% і за Олега Ляшка – 1%.

У випадку, якби відбувався другий тур президентських виборів, і до нього вийшли б  Зеленський та Порошенко, то за Зеленського проголосували б 70% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, а за Порошенка – 30%.

Також Зеленський продовжує залишатися політиком з найбільш високим рівнем довіри – йому довіряють 41% опитаних (частка тих, хто йому не довіряє, становить 51%).

Рівень довіри до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова дещо нижчий (довіряють 32% опитаних, не довіряють 48%).

Крім того, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову довіряють 13%, не довіряють – 77%, прем’єру Денису Шмигалю – відповідно 12% і 61%, генпрокурору Ірині Венедиктовій – відповідно 8% і 49,5%, голові Офісу президента Андрію Єрмаку –  відповідно 7% і 50,5%

Низькою також є довіра і до опозиційних політиків. Юрію Бойку довіряють 22% респондентів, не довіряють – 67%, Святославу Вакарчуку – відповідно 18% і 70%, Петру Порошенку – відповідно 17% і 77%, Юлії Тимошенко – відповідно 14% і 79%.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua