Суспільство

Рейтинги: “Після обрання Зеленського президентом “95 квартал” втратив більше половини глядачів”

0

З моменту обрання Володимира Зеленського президентом продукція “95 кварталу” почала втрачати популярність.

Про це повідомляє НВ.

На початку минулого року “Вечірній квартал” дивилися 28% телеглядачів. Вже в червні того ж року аудиторія скоротилася до 13%.

“Далі почалася смуга невеликих злетів і очевидних падінь, в тому числі викликаних ще і коронавірусом, через який постраждала концертна діяльність і зйомки нових програм”, – зазначає видання

На думку колишнього маркетинг-директора StarLightMedia Ореста Білоскурського, падіння популярності можна пояснити не лише коронавірусом і відтак збиттям графіку, а і втратою “монопольного права” на політичний гумор. У “Кварталу” вже немає гострих жартів, спрямованих проти чинної влади, і він програє конкурентам.

Нагадаємо, на початку липня НАЗК виписало Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Після вступу на посаду президента він здійснив купівлю та продаж облігації внутрішньої державної позики. Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів (і складала 5 млн грн).

Печерський районний суд Києва закрив адміністративне провадження проти Зеленського щодо недостовірного декларування – у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.