Політика

Рейтинги Зеленського та “Слуги народу” йдут на дно, а Порошенко – ростуть

0

За пів року електоральний показник Володимира Зеленського знизився на 17%, рейтинг партії «Слуга народу» впав на 20%. А показники Петра Порошенка і Юрія Бойка — зросли.

Про це свідчать результати опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS.

Президент

Згідно з даними опитування, наразі Володимир Зеленський залишається політиком з найбільш позитивним ставленням населення. До нього дуже позитивно або позитивно ставляться 41,4% респондентів.

Електоральний рейтинг Зеленського також є найвищим. Якби вибори приводили найближчим часом, за нього б проголосували 30,4% опитаних. У порівнянні з груднем минулого року його електоральний показник знизився майже на 17% (в грудні  2019 він становив 47,2%).

Ключовими конкурентами для нього є Петро Порошенко і Юрій Бойко. Їх рейтинги протягом пів року поступово росли. Так зараз електоральний рейтинг Петра Порошенка — 11,2%. У грудні минулого року він становив 9,2%. Що стосується Юрія Бойка, за пів року він покращив свої показники до 10,7% (в грудні рейтинг був на рівні 8,7%).

На третьому місці — Юлія Тимошенко та Ігор Смешко, електоральні показники яких в травні становили 5,5% і 4,4%

Політичні партії

Серед політичних партій спостерігається аналогічна ситуація. На першому місці залишається партія “Слуга народу”. Її рейтинг становить 25%. Це майже на 20% менше, ніж було в жовтні 2019 року.

На другому та третьому місці — “Опозиційна платформа за життя” (12,0%) і “Європейська солідарність” (11,4%). .

Опитування було проведено 22—29 травня в форматі телефонного опитування (CATI) з використанням планшетів. У ньому взяли участь 2 тисячі дорослих громадян України (крім мешканців Криму та непідконтрольних територій на Сході України).

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist