Суспільство

“Рекламує себе російською і обіцяє мір”: Зрадниця Штепа знову зібралася в мери Слов’янська

0

У Слов’янську з’явилися білборди із зображенням колишньої голови міста Нелі Штепи і текстом російською мовою, співзвучним з назвою політичної партії «Партія Миру та Розвитку». Про це пише громадянська мережа ОПОРА, інформує ІнфоРезист.

Зазначається, що ще на початку серпня в інтерв’ю місцевому виданню колишня чиновниця підтвердила наміри взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня. За словами Штепи, політрада «Партії Миру та Розвитку» висунула її кандидатуру в якості претендента на посаду мера Слов’янська.

За офіційними даними, зазначена партія зареєстрована в Києві. Однак даних про наявність у неї осередків в Донецькій області або Слов’янську немає. У той же час в місті вже з’явилися рекламні щити зі Штепою і назвою цієї партії, написаною російською мовою.

Координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Донецькій області Наталя Боровська зазначила, що подібна реклама порушує відразу кілька стандартів і принципів.

  • Неля Штепа була мером Слов’янська з 2010 по 2014 роки. У липні 2014 роки її затримали за звинуваченням в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, створення терористичної групи. У жовтні 2014 року Штепі оголосили остаточну підозру . Близько трьох років ексмер провела в СІЗО, під домашній арешт її випустили у вересні 2017 року.