Політика

Ресторан “Велюр” в Києві закрила поліція, складено адмінпротокол

0

Також закрили “Виноградний хутір”, “Моншер”, “Фабіус”, вони порушили вимоги карантину

Ресторан “Велюр” в Києві, який пов’язують з нардепом від “Слуги народу” Миколою Тищенко, закрила поліція. Про це на позачерговому засіданні Кабінету міністрів повідомив глава МВС Арсен Аваков. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”. “Ресторани в Києві:” Виноградний хутір “,” Моншер “,” Велюр “,” Фабіус “. Вони порушили вимоги карантину. Є адмінпротоколи. Зараз вони закриті”, – сказав Аваков.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Також адмінпротокол складено відносно роботи “Епіцентру”. Нагадаємо, що поліція вже приходила в ресторан Миколи Тищенка з перевіркою і не виявила там відвідувачів. Якби порушення було зафіксовано, ресторан б заплатив від 17 тис. До 34 тис. Грн, а адміністрація могла б позбутися волі на строк до 8 років.

За матеріалами сайту 112 ua

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16