Політика

Ресторан “Велюр” в Києві закрила поліція, складено адмінпротокол

0

Також закрили “Виноградний хутір”, “Моншер”, “Фабіус”, вони порушили вимоги карантину

Ресторан “Велюр” в Києві, який пов’язують з нардепом від “Слуги народу” Миколою Тищенко, закрила поліція. Про це на позачерговому засіданні Кабінету міністрів повідомив глава МВС Арсен Аваков. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”. “Ресторани в Києві:” Виноградний хутір “,” Моншер “,” Велюр “,” Фабіус “. Вони порушили вимоги карантину. Є адмінпротоколи. Зараз вони закриті”, – сказав Аваков.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Також адмінпротокол складено відносно роботи “Епіцентру”. Нагадаємо, що поліція вже приходила в ресторан Миколи Тищенка з перевіркою і не виявила там відвідувачів. Якби порушення було зафіксовано, ресторан б заплатив від 17 тис. До 34 тис. Грн, а адміністрація могла б позбутися волі на строк до 8 років.

За матеріалами сайту 112 ua

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist