Політика

Резніков: росіяни в ТКГ ухиляються від прямих відповідей та сидять переляканими

0

Представники російської делегації в Тристоронній контактній групі не мають власної позиції, постійно ухиляються від прямих відповідей та сидять переляканими.

Про це в ефірі “Україна 24“, розповів міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Він зазначив, що Росія направила для переговорів “несуб’єктних переговірників”.

“Там люди несуб’єктні, вони не мають власної позиції, а у представників Росії немає жодного прикладу, щоб вони висловили свою власну позицію. Вони постійно ухиляються від прямих відповідей на питання, тому що немає ось цієї суб’єктності. Вони перелякані сидять, і це видно”, – вказав міністр.

Резніков додав, що Москві потрібно дати представникам в ТКГ цю суб’єктність, якщо вони дійсно зацікавлені в переговорах.

“Єдина людина, яка має суб’єктність в цих переговорах, – це представник президента Путіна в політичних радниках в нормандському форматі. Там суб’єктність є, а в “Мінську”, на жаль, поки цього немає”, – підкреслив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Олексій Резніков заявив, що українська делегація в ТКГ більше не поїде до Мінська на переговори, оскільки у неї немає довіри до незаконно обраного президента Білорусі Олександра Лукашенка.