Війна

Резніков: українська делегація в ТКГ більше не поїде до Мінська на переговори

0

Українська делегація в Тристоронній контактній групі більше не поїде в Мінськ для переговорів і зустрічей після скасування карантину.

Про це 5 квітня заявив віцепрем’єр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV. У зв’язку з цим Україні доведеться шукати для зустрічей іншу країну й інше місто.

“Ми категорично повідомили, що не братимемо участі в засіданнях ТКГ, якщо раптом завершиться карантин і буде запропоновано продовжити консультації, як і раніше, в Мінську. Ми пояснили, що українська делегація не буде відправляти своїх членів до Мінська для зустрічей у реальному житті”, – підкреслив міністр.

Він пояснив, що останнім часом Білорусь перебуває під впливом Росії, і в Києві “немає довіри до цієї країни”.

Зі свого боку, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Росії поки не вироблена позиція щодо зміни майданчика для засідань ТКГ.

“Я не знаю, наскільки офіційно оголошувалося про цю позицію України, чи є це повною відмовою від того, щоб приїжджати в Мінськ. Але група є тристоронньою, тому тут необхідно буде виробити позицію ще двох сторін, а поки якоїсь позиції з цього приводу немає”, – сказав він.

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук назвав країну, до якої можуть “переїхати” переговори з Мінська.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16