Політика

“РФ піде з Криму точно так , як СРСР з Афганістану”: постпред України при ООН Кислиця відповів окупантам

0

Питання про статус Криму для України закрите раз і назавжди: це територія Української держави.

Про це під час недавнього засідання Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Український дипломат взяв участь в дебатах по ситуації на тимчасово окупованих територіях України, в тому числі в Автономній Республіці Крим.  Нагадаємо, що в лютому 2014 року Росія шляхом так званого “референдуму” анексувала півострів, порушивши при цьому законодавство України і ряд міжнародних угод, включаючи Будапештський меморандум.

Кислиця зазначив: Генасамблея ООН ніколи не прийме російську мантру про те, що “питання Криму закрите”.  Він заявив, що питання про статус півострова вирішено: це частина України.  Остаточно ж дане питання буде закрите з відходом російських окупаційних військ і адміністрації з території Криму.

Дипломат нагадав і іншу історичну дату: 15 февраля 1989 року радянські війська покинули Афганістан після майже 10-річної кровопролитної війни.  Кислиця заявив, що Росія піде з Криму точно так же, як СРСР з Афганістану.

Також за словами постпреда України в ООН Російська Федерація буде нести повну відповідальність за “всі злочини, вчинені проти України та інших країн, в які вона вторглася, і їх громадян”.  Примітно те, що на цих дебатах не було видно постпреда РФ при ООН Василя Небензі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16