Новини

РФ видворила українця з симптомами коронавірусу до ОРДЛО попри наявність у нього російського “паспорту”, – розвідка

0
За даними української розвідки, Росія відправила до ОРДЛО громадянина України з симптомами коронавірусу, який приїхав із Китаю

Про це повідомляє прес-центр штабу Операції об’єднаних сил.

При цьому чоловік є власником незаконно виданого російського “паспорту”.

“Оскільки чоловік має місце реєстрації на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей, росіяни, не довго думаючи, вирішили його якнайшвидше доставити в ОРДЛО, а не лікувати у своїх медичних закладах. Взагалі Росія полюбляє розповідати про кількість російських паспортів, які отримали мешканці непідконтрольної уряду України території та які привілеї очікують “потенційних росіян”, але, у той же час, як бачимо, легко відмовляється від своїх “новоспечених громадян”, тим самим вкотре показуючи своє лицемірне обличчя”, – зазначили в штабі ООС.

Наразі чоловік перебуває в російському Новошахтинську, звідки його планують доправити на неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону в районі пункту пропуску “Довжанський”, а далі – до однієї з лікарень на території ОРДЛО.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16