Новини

РФ як окупант відповідає за загрозу поширення коронавірусу в Криму, – представництво України в ООН

0
У постійному представництві України при ООН зазначили, що відповідальність за загрозу поширення коронавірусної інфекції в Криму повністю лежить на Росії, яка анексувала дану територію

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Про це місія повідомила в Twitter.

“Відповідно до IV Женевської конвенції Росія як держава-окупант повинна забезпечити достатню гігієну і медичну допомогу жителям Криму. Росія повинна інформувати міжнародну спільноту про заходи, які вживаються для боротьби з поширенням COVID19 в окупованому Криму”, – йдеться в повідомленні.

Футбольні матчі чемпіонату Криму будуть проводитись й надалі, попри пандемію коронавірусу у світі.

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова зазначила, що інформація стосовно захворюваності на тимчасово окупованій території Криму відсутня.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16