Політика

РФ знову загрожує вийти з ПАРЄ, Гончаренко назвав причину: “Кремль хоче сховатися”

0

Вже завтра, 19 квітня, стартує нова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Напередодні заступник голови делегації РФ Леонід Слуцький пригрозив, що Росія вийде з її складу.

Увага на це звернув депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко на своєму каналі в Telegram

Слуцький поскаржився на “антиросійські події” і пригрозив, що РФ вийде не тільки зі складу Асамблеї, а й взагалі з Ради Європи.

“Я думаю, що російське керівництво прийме адекватне рішення”, – сказав депутат Держдуми РФ Слуцький.

Гончаренко нагадав, що Слуцький, який недавно потрапив в скандал через домагань до журналісток, на зимовій сесії ПАРЄ “кидався на захист Путіна”. Через пару місяців він отримав від президента РФ орден.

На думку депутата Ради, “загострення” Слуцького пов’язано з прийдешньою сесією ПАРЄ. Однією з головних новин там стане тюремне ув’язнення опозиціонера Олексія Навального. Його стан здоров’я в російській в’язниці різко погіршився, лікарі побоюються найгіршого.

“Росія робить беззаконня і просто хоче сховатися від цього. Вони стягують війська до наших кордонів, 7 років ведуть війну на Донбасі, захоплюють наші території і продовжують робити вигляд, що все добре, а світ навколо злий і не розуміє їх”, – обурився Гончаренко .

Він запевнив, що українська делегація в ПАРЄ продовжить нагадувати Росії і Заходу про злочини Росії.

“За нами правда. Тримаємо лад”, – констатував український депутат.