Новини

Ринок нерухомості паралізовано: після відключення оціночних майданчиків Яценка нова система не запрацювала, – Рябов

0

Новий реєстр оцінок нерухомості, передбачений законом №2047Д, не запрацював, як планувалося, з 1 лютого. Після відключення корупційних майданчиків Яценка оцінку здійснювати більше нікому.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook співзасновник оціночної компанії “Дельта-Консалтинг” Роман Рябов, інформує Цензор.НЕТ.

“Ринок нерухомості паралізовано. Реєстр оцінок нерухомості і землі не працює. Якщо ви зараз звернетеся в оціночну компанію щоб замовити оцінку для вашої угоди з продажу квартири, будинку, земельної ділянки – вам не зроблять такої оцінки. А отже, вам нема з чим іти на угоду. Угоди не буде”, – написав він.

На думку Рябова, причина цього в тому, що депутати, ухвалюючи в грудні закон про ліквідацію “майданчиків Яценка”, не продумали фактичну реалізацію його положень.

“Після відключення корупційних майданчиків (названих корупційними, до речі, без рішення суду), новий софт, новий реєстр оцінок не запрацював з 01 лютого, як написано в прийнятому Законі”, – стверджує Рябов.

“По-хорошому, спочатку готується надійний новий реєстр і програмне забезпечення, а потім відключається старий корупційний чи який він там є”, – додав він.

Нагадаємо, 5 грудня 2019 року Верховна Рада прийняла в цілому закон №2047-д про ліквідацію схем у сфері нерухомості, відомих як “майданчики Яценка”.

Ринок нерухомості паралізовано: після відключення оціночних майданчиків Яценка нова система не запрацювала, - Рябов 01Ринок нерухомості паралізовано: після відключення оціночних майданчиків Яценка нова система не запрацювала, - Рябов 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16